Czym jest Diakonia Świętowania?

Diakonia Świętowania została utworzona w celu zadbania o bardzo ważną część interpersonalnego wymiaru życia wspólnotowego jaką jest integracja. Zajmuje się koordynowaniem wydarzeń takich jak Świętowanie Niedzieli, Dni Skupienia Diakonii, Agapa oraz szeroko pojęte integracje. Dba nie tylko o dobrą zabawę, ale także o to, by zabawa ta odbywała się w duchu Nowej Kultury.  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych współtworzeniem możliwości do wzajemnego poznawania się do zaangażowania się w działania diakonii.

Odpowiedzialni

Michał Maciołek

Michał

Joanna

Wspólnotowe wydarzenia warte uwagi

  • Rejonowy Dzień Wspólnoty

    Kochani, już w niedzielę (10.12.2017 r.) czeka nas kolejny Rejonowy Dzień Wspólnoty Rejonu Staromiejskiego. Miejsce – Katedra Polowa Wojska Polskiego, Długa 13/15.

  • Świętowanie niedzieli 🙂

    Serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku formacyjnym Świętowanie Niedzieli:) Kiedy: 19 listopada (niedziela) Gdzie: startujemy Mszą Świętą o 15.00- w św. Annie

  • Rejonowy Dzień Wspólnoty

    W niedzielę 22 października w parafii św. Stanisława Kostki na Żoliborzu odbędzie się pierwszy w tym roku Rejonowy Dzień Wspólnoty Rejonu Staromiejskiego. Spotykamy się o godz. 13:45 przy metrze Plac Wilsona, skąd przejdziemy na miejsce. Warto także zabrać jakąś przekąskę na wspólny stół. Zapraszamy serdecznie!