Czym jest Diakonia Świętowania?

Diakonia Świętowania została utworzona w celu zadbania o bardzo ważną część interpersonalnego wymiaru życia wspólnotowego jaką jest integracja. Zajmuje się koordynowaniem wydarzeń takich jak Świętowanie Niedzieli, Dni Skupienia Diakonii, Agapa oraz szeroko pojęte integracje. Dba nie tylko o dobrą zabawę, ale także o to, by zabawa ta odbywała się w duchu Nowej Kultury.  Zachęcamy wszystkich zainteresowanych współtworzeniem możliwości do wzajemnego poznawania się do zaangażowania się w działania diakonii.

Odpowiedzialni

Rafał

Wspólnotowe wydarzenia warte uwagi

  • Spotkanie opłatkowe

    Serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe Wspólnoty. Kiedy: 20 stycznia (niedziela) Start: Msza Święta- 10.00- św. Anna Potem przeniesiemy się do Dolnego Kościoła, gdzie odbędzie się nasze spotkanie opłatkowe:)

  • DKF – Dyskusyjny Klub Filmowy ANNA

    Już w najbliższą sobotę (13.01.2018 r.) rozpoczyna swoją działalność Dyskusyjny Klub Filmowy. Zaczynamy po Mszy o 18.30 w sali projekcyjnej Caritas (Krakowskie Przedmieście 62 – niedaleko św. Anny). W planach prelekcja, pokaz filmowy (film wybrany przez ks. Rafała Sikorskiego) i dyskusja. Wjazd 5 zł (opłata za rezerwację sali oraz opłata

  • Spotkanie opłatkowe

    Kochani serdecznie zapraszamy na spotkanie opłatkowe. Kiedy: 14 stycznia (niedziela) Start: Msza Święta- 12.00- św. Anna Potem przeniesiemy się do Dolnego Kościoła, gdzie odbędzie się nasze spotkanie opłatkowe:)