Bóg zmienia mnie

Od października 20122r. do stycznia 2012r. uczestniczyłam w Seminarium Odnowy Wiary przy kościele św. Anny a później wzięłam udział w weekendowych rekolekcjach w kaplicy prymasowskiej kard. S. Wyszyńskiego w Warszawie – Choszczówce.

Ten okres uświadomił mi, że muszę szybko swoje życie przewartościować. Wyeliminowałam zajęcia, które były bezsensem mojego życia. Obecnie poświęcam więcej czas na modlitwę, czytanie Pisma Świętego i wiele innych książek, które są wskazówką do mojego życia z Bogiem.

Do tej pory skupiałam się na modlitwie błagalnej a teraz skupiam się na uwielbieniu Boga.

Wiedzę jaką zdobyłam sprowadziła mnie na właściwe tory. Tu odkryłam Boga na nowo, jestem bardziej świadoma swojej wiary. Wydaje mi się, że mam nowy umysł i nową pamięć – nauczyłam się słuchać wnikliwie Ewangelii, która stała się dla mnie wskazówką w moim życiu. Jak nigdy wcześniej – czuję bliskość Ojca, Jezusa i Ducha świętego.

Przez uczestnictwo w Seminarium Bóg uzdrawiał moją duszę i umysł – jestem teraz silniejsza i spokojniejsza. Jestem bardziej świadoma obecności Boga, w każdej chwili, we wszystkich okolicznościach.

Od dłuższego czasu pragnęłam pogłębić wiarę, w  duszy czułam pustkę i zastanawiałam się co tu zrobić. To, że tu trafiłam to nie był przypadek. Bóg wziął mnie za rękę i tu przyprowadził, bo ON wiedział, że jestem taką zagubioną owcą. Tu nauczyłam się uwielbiać i modlić do Ducha świętego. Seminarium uświadomiło mi, że przemijająca jest postać tego świata więc muszę się spieszyć w naprawieniu tego, co w moim życiu było nie tak. Chcę dążyć do wieczności i spotkania z Bogiem.

Stałam się innym człowiekiem – lepszym. Dalej chcę pogłębiać i umacniać wiarę więc wstąpiłam do wspólnoty a podczas swojego urlopu chcę wyjechać na rekolekcje.

Teresa, lat 59

Print your tickets