Pielgrzymka do Medjugorie

EDIT: Informacja od organizatorów: “Drodzy Pielgrzymi, W związku z zaistniałą sytuacją (epidemia coronawirus), już prawie z pewnością możemy założyć, że nasza pielgrzymka do Medjugorie nie dojdzie do skutku w zaplanowanym przez nas terminie. Ostateczną decyzję będziemy podejmowali prawdopodobnie w przyszłym tygodniu (13-19.04).

W związku z tym, będziemy chcieli zaproponować przesunięcie terminu wyjazdu na lato albo nawet jesień. Wszystko zależy od tego jak dalej potoczy się sytuacja. Każdemu dajemy oczywiście możliwość wyboru, czy będzie chciał pojechać w nowo zaproponowanym terminie czy nie. Każdy, kto z jakichkolwiek względów nie będzie mógł albo chciał jechać, może zgłosić się do Michała Orzechowskiego, który zwróci wpłaconą zaliczkę. O Nowym terminie powiadomimy, jak tylko sytuacja się wyklaruje.”


Duszpasterstwo Dominikanów na Służewiu organizuje pielgrzymkę do Medjugorie. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 25 kwietnia 2020 do 3 maja 2020 r.

Koszt pielgrzymki wynosi 650 zł + 220 euro i obejmuje: przejazd autokarem, wyżywienie (śniadania i obiadokolacje w Medjugorie), opiekę pilota, kapłana, tłumaczenie symultaniczne nabożeństw i spotkań, ubezpieczenie KLiA do kwoty 120 000 zł, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł (ubezpieczenie nie obejmuje kosztów leczenia chorób przewlekłych). Na wyjazd konieczny jest ważny paszport lub dowód osobisty. Wyjazd z Warszawy.

W programie pielgrzymki: codzienna Msza Święta, nabożeństwo wieczorne z różańcem i adoracją w Kościele św. Jakuba, wspólny różaniec na Górze Objawień, wspólna droga krzyżowa na Górze Kriżevac, Msza Święta w Vepric, Msza Święta w Tihalinie, rejs statkiem po Morzu Adriatyckim.

Więcej informacji możecie uzyskać pod adresem mailowym: info@ajim.pl oraz numerami telefonów: 506-562-303, 601-556-345.

Print your tickets