Informacje o funkcjonowaniu DA św. Anny w Warszawie

 Ponieważ sytuacja zmienia się w każdej chwili, publikujemy najnowszą aktualizację sytuacji w kościele akademickim św. Anny.

W myśl słów św. Pawła „niech nikt nie szuka własnego dobra lecz dobra bliźniego” (1 Kor 10,24), w trosce o Wasze bezpieczeństwo, od jutra w naszym kościele codziennie o g. 19 będziemy celebrować Mszę świętą bez udziału wiernych. Msza święta będzie transmitowana w internecie:
https://www.facebook.com/da.swanna/.

Zapraszamy Was do codziennego udziału w Eucharystii, którą wszyscy będziemy dla Was odprawiać o 19. Informujemy, że będziemy odprawiać we wszystkich zamówionych przez Was intencjach.

Nie będzie innych Mszy świętych w kościele św. Anny.

Zachęcamy do uczestnictwa w Adoracji w godzinach 17-18 (krócej niż podawaliśmy rano) – jednak trzeba pamiętać, że w kościele nie może przebywać więcej niż 50 osób jednocześnie.

Spowiedź będzie odbywała się w czasie Adoracji, w godzinach 17-18 lub po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową.

Pozostałe kwestie pozostają zgodne z informacją z rana:

1. Odwołujemy wszystkie nabożeństwa (Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, poranne Laudesy), zachęcając do tej modlitwy w rodzinach i w domach.

2. Zawieszamy wszystkie spotkania w grupach formacyjnych.

3. Kancelaria Rektoratu będzie czynna w trybie skróconym: od poniedziałku do piątku od 17 do 18. Proszę, abyśmy załatwiali jedynie niezbędne sprawy w kancelarii. Narzeczeni mogą umówić się mailowo w sprawach dotyczących ślubu. Aby spisać protokół przedmałżeński, należy umówić się indywidualnie na drodze mailowej. kancelaria.swanna@gmail.com

4. W związku z tym, że w naszym kościele będzie niewielka frekwencja na Mszach św. i w następstwie bardzo spadną ofiary składane na tacę przeznaczone na utrzymanie kościoła, zwracam się z gorąca prośbą o przelewanie na konto rektoratu ofiar. Pamiętajmy, że kościół działa, musimy płacić rachunku, pensje pracownikom, itd. Tymi, którzy utrzymują nasz kościół jesteście Wy, moi drodzy, zatem proszę także i o takie wsparcie.

Podaję teraz adresy, przy pomocy których możecie załatwiać wszystkie sprawy:
1. adres internetowy: www.swanna.waw.pl
2. adres mailowy duszpasterstwa: kancelaria.swanna@gmail.com
3. numer konta bankowego: Bank Pekao SA 44 1240 1138 1111 0000 0209 5910

~ Ks. Krzysztof Siwek, Rektor

Print your tickets