Triduum Paschalne w DA św. Anny w Warszawie

W tym roku ten czas pod wieloma względami jest trudny i wyjątkowy, ale – chociaż na odległość – chcemy spędzić go razem z Wami w Waszych Domowych Kościołach:

Wielki Czwartek
✝️ Msza Wieczerzy Pańskiej transmitowana o godzinie 18:00

Wielki Piątek
✝️ Liturgia Męki Pańskiej transmitowana o 15:00
✝️ Zachęcamy również do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej z Papieżem Franciszkiem, która w wielu mediach katolickich będzie transmitowana o 21:00

Wielka Sobota
✝️ to dzień, w którym Kościół trwa przy Bożym Grobie, ma również miejsce poświęcenie pokarmów – z oczywistych względów tych obrzędów w kościele nie będzie. Zachęcamy Was jednak do celebrowania tego dnia ciszy w Waszych domach

Niedziela Zmartwychwstania
✝️ Wigilia Paschalna będzie transmitowana w sobotę o 21:00 (liturgicznie ten obchód należy już do Niedzieli Zmartwychwstania)
✝️ Msza święta w dzień zostanie odprawiona o godzinie 12:00, również zapraszamy na transmisję

Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy
✝️ Msza święta transmitowana o godzinie 12:00

Od wtorku w Oktawie Wielkanocy Msza święta będzie transmitowana o godzinie 19:00, a przed nią o 18:30 będzie wspólny różaniec.

Zachęcamy Was również do łączności duchowej w modlitwie jutrznią i godziną czytań, o godzinie 7:30 (bez transmisji).

📲 Oprócz tego w tym Wielkim Tygodniu chcemy zachęcić Was do pochylenia się nad codzienną liturgią słowa, ukazującą kolejne momenty poprzedzające oraz samą Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa. Codziennie rano (o godzinie 8:30) na fanpage Duszpasterstwa https://www.facebook.com/da.swanna będziemy publikowali fragment wizji bł. Anny Katarzyny Emmerich, która widziała między innymi ostatnie chwile życia naszego Zbawiciela (i które stanowiły podstawę scenariusza filmu „Pasja” Mela Gibsona).

Print your tickets