AIN KARIM 153 – sztafeta modlitewna

W dniach 1-2 maja 2020r. w naszej Stolicy będzie miało miejsce wydarzenie AIN KARIM 153. Jest to inicjatywa modlitewno – ewangelizacyjna, mająca na celu Zawierzenie Najświętszej Maryi Pannie Polski i Warszawy.

Tak jak Maryja, idąca „z pośpiechem” (Łk 1, 39) do Elżbiety, z Nazaretu do Ain Karim, podjęła drogę ok. 153km, również i my pragniemy podjąć tę drogę razem z Maryją i dla Maryi w duchu modlitwy. Przez 48 godzin będziemy trwać na wspólnotowej modlitwie polecając Maryi nasz Naród i Stolicę. W tym samym czasie bracia będą podejmowali bieg Zawierzenia Ain Karim, ofiarowując swój trud, wysiłek fizyczny i modlitwę w tej intencji. Zachęcamy wszystkich do modlitewnego włączenia się w tę inicjatywę w dniach 1 i 2 maja 2020 r. Podejmijcie udział w sztafecie modlitewnej – może być Adoracja, mile widziany różaniec (forma waszej modlitwy jest dowolna, ale bardzo potrzebna w tym czasie). Całe wydarzenie rozpoczynamy Eucharystią w intencji Polski, 1 maja o godz. 9:00 w Parafii Objawienia Pańskiego w Bliznem.

W poniższym dokumencie można wpisać się na konkretny czas sztafety modlitewnej (w tym samym czasie może kilka osób) – wypełnijmy całkowicie tę tabelkę! 🙂

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1kYhF_VQ-NmmeHygCYNyv4QvXcIHrsbvpLmmH0oNkrvE/edit?usp=sharing

Print your tickets