Zaproszenie na IV Warsztaty Liturgiczne

Zapraszamy Was na czwartą edycję Warsztatów Liturgicznych DA św. Anny w Warszawie! To wyjątkowy czas odkrywania Boga obecnego w liturgii, niezwykłego działania Chrystusa w świętych misteriach, wsłuchiwania się w Jego głos, zapraszający do szczególnej bliskości z Nim… Czas poznawania, że liturgia to nie teatr jednego aktora czy niedzielny obowiązek.
Również możliwość spotkania z innymi młodymi ludźmi, którzy chcą pogłębić swoją wiarę! „Dei Verbum. Moc Słowa w liturgii” – w tym roku w szczególny sposób skupimy się na tym, jak Bóg przychodzi do nas w Swoim Słowie, które staje się Ciałem. Co ciekawego zaplanowaliśmy?
Będą:
👉 wyjątkowi goście,
👉 warsztaty praktyczne,
👉 spotkania w grupach,
👉 wiele ciekawostek ze świata liturgii i Kościoła.

Warsztaty odbędą się w dniach 26-27 marca 2022 roku. Zaczniemy w sobotę, 26.03 o godzinie 9.00, zakończymy dzień Mszą świętą o 18.30. W drugim dniu Warsztatów, w Niedzielę Laetare (IV Wielkiego Postu) zbierzemy się o 9.00, a wydarzenie zakończy wspólne uczestnictwo w Mszy świętej o 12.00. Koszt uczestnictwa wynosi 40 zł. W cenie zapewniamy: obiad w sobotę, napoje i poczęstunek podczas przerw kawowych oraz materiały dla każdego uczestnika.
Do uczestnictwa w Warsztatach zaproszeni są studenci, członkowie wspólnot DA do 40 roku życia oraz osoby spoza DA do 30. Formularz zapisów znajdziecie tutaj ⬇⬇⬇
https://forms.gle/jZyXFq6aZQZ4nQ4e9

Zapisy potrwają do piątku 18.03.2022 r. lub do wyczerpania miejsc!

*** PS Ponieważ obowiązują nas przepisy o przetwarzaniu danych osobowych, pełna klauzula dotycząca tej kwestii jest pod tym linkiem:
https://docs.google.com/…/1wPMQwECa8907JwRGOt608mz…/edit ***
W imieniu naszej wspólnoty oazowej – Serdecznie zapraszamy!

Print your tickets